środa, 26 września 2012

Bohaterowie.

Alexandra Jessica Moore. 18l. Polka, zamieszka w Londynie. Jej rodzice są rozwiedzeni, nie utrzymują ze sobą większych kontaktów, od dziecka bardzo przeżywała brak ojca. Ma brata Lukasa 22l. studiującego w Nowym Jorku, kolejny raz przeżyła zawód wraz z odejściem najbliższej osoby. To właśnie on był dla niej autorytetem, od dziecka grała z nim w nogę, na playstation; dzięki niemu uwielbia piłkę, samochody. Od tego czasu stała się zgorzkniałą, samolubną i złą na cały świat dziewczyną, nie ufa nikomu. Prawdziwą siebie, tj. tą radosną, otwartą nastolatkę pokazuje tylko przy swojej najlepszej przyjaciółce -Martynie i to właśnie z nią przeprowadza się do Londynu, by zacząć lepsze życie od nowa, bez problemów. Czy jednak takie lepsze? Martyna Courtney Novak. 18l. Najlepsza przyjaciółka Alexandry, potrafi wytknąć jej najmniejszy błąd, ale zawsze jest przy niej. Próbuje ją namówić, by się częściej uśmiechała, by na nowo była tą dawną, szczęśliwą dziewczyną, jednak po chwili rozumie jak bardzo cierpi przez odejście brata. Uwielbia modę i fotografię, jest typową nastolatką. Bardzo ceni szczerość, jednak uważa, iż absolutnie każdy zasługuje na drugą szansę. Do Londynu wybiera się na studia, chce się skupić wyłącznie na nauce, jednak czy jej się to uda, czy może ktoś jej w tym przeszkodzi?

Lukas Moore. 22l. Od 4 lat mieszka w Nowym Jorku, zatracił kontakt z rodziną, zwłaszcza z młodszą siostrą - Alexandrą. Od zawsze był jej najlepszym przyjacielem, dlatego ubolewa nad swoim postępowaniem. Utwierdza się w przekonaniu iż ona mu nigdy nie wybaczy, dlatego też kontakt urwał im się całkowicie. Czy rodzeństwo w końcu się pogodzi?One Direction - (od lewej: Louis William Tomlinson 20l. Niall James Horan 19l. Zayn Jawaad Malik 19l. Liam James Payne 19l. Harry Edward Styles 18l.) - brytyjsko-irlandzki zespół znany na skalę światową. Zajęli 3 miejsce w 7 edycji brytyjskiego X-Factora. Beztroska piątka przyjaciół, połączona jednym marzeniem. Rozpoznawalni na ulicy pod każdym względem. 


* no więc zdecydowałam, iż jednak będę tego bloga prowadzić.. i spokojnie, nie będzie tutaj żadnych 15 komentarzy = nowy rozdział! nigdy niczego takiego nie planowałam :) chociaż wątpię żeby w ogóle tutaj jakiekolwiek komentarze były :p no ale, czasem trzeba zaryzykować. myślę, że jeszcze dzisiaj dodam 1 rozdział; a jeśli nie, to bądźcie pewni że pojawi się on jutro :) xx.


3 komentarze:

 1. Aaaj :D
  Świetni bohaterowie :)
  A te ukryte twarze to do pobudzenia naszej wyobraźni, taak ;> ?
  Dodawaj szybciutko 1 rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. owszem ^^ chciałam żeby każdy po swojemu wyobraził sobie bohaterów :) x

   Usuń
 2. Czekamy, czekamy z utęsknieniem na 1 rozdział :>

  OdpowiedzUsuń